Sesje Indywidulane

Sesje mindfulness dostosowane do Twoich potrzeb! 

Jeśli jesteś osobą, która nie lubi spotkań grupowych, ale  chcesz zacząć praktykować medytację pod okiem nauczyciela,  zapraszam Cię na sesje indywidualne mindfulness. 

Podczas naszych spotkań ustalimy jak najlepiej Tobie pomóc w Twoich codziennych wyzwaniach – może jest to wysoki poziom stresu, może problemy ze snem albo brak dobrej równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Nauczysz się wykorzystywać  techniki mindfulness w swojej codzienności tak aby uwolnić głowę i ciało od stresu i  poprawić jakość swojego życia

Istnieje  możliwość ukończenia 8-tygodniowego Programu Redukcji Stresu MBSR  w trybie indywidualnym!  Poczytaj więcej o tym Programie.

Jak korzystasz jeśli decydujesz się na Sesje Indywidualne:

Jak wygląda nasza współpraca?

Jaki jest koszt sesji?

Poczytaj więcej o Programie MBSR

Umów się ze mną na bezpłatną konsultację - opracujmy plan działania dopasowany do Twoich potrzeb!

Justyna

Kończę program z myślą i wartością że jestem ważna, że wszystko zaczyna się ode mnie, ze świadomością że nie jestem transparentna, ale mam swoje potrzeby, uczucia i jestem bardziej otwarta na zmiany.

Po programie moje podejście do życia zmienia się cały czas, w trudnych sytuacjach wracam do oddechu, zaczęłam zauważać reakcje swojego ciała na różne emocje, słucham go, zaczęłam skupiać się na tym co tu i teraz i nie odbiegać myślami w inne miejsca i zdarzenia. Jeśli to się dzieje -wracam do oddechu. To taki mój punkt odniesienia. I medytuję, jeszcze nie mam nawyku robienia tego codziennie ale staram się bo wtedy dzień jest lepszy, ja jestem inna.

Od Ciebie (prowadzącej) dostałam wiedzę, poczucie bezpieczeństwa, uważność na to, co mówię, robię i czego potrzebuję, poczułam się wysłuchana, ważna i zaopiekowana.